Prodej: Byt (Byt 1+kk, gars.) Lipno nad Vltavou

Cena:
3.100.000 Kč
Spočítejte si výši hypotéky
Poznámka k ceně:
ID nemovitosti180044
Datum vložení:14. května 2020
 
Adresa: Lipno nad Vltavou
319
Rok výstavby: 2020
Vlastnictvi: Soukromé vlastnictví
Plocha sklepa: 2 m2
Užitná plocha: 39 m2
Plocha terasy: 4 m2
Patro: 2
Nadzem. podlaží: 3
Energetická náročnost budovyB - (?)
foto 1
Prodej: Byt (Byt 1+kk, gars.) Lipno nad Vltavou
Lipno nad Vltavou: Prodej bytu 1+kk za 3.100.000 Kč Lipno nad Vltavou: Prodej bytu 1+kk za 3.100.000 Kč Lipno nad Vltavou: Prodej bytu 1+kk za 3.100.000 Kč Lipno nad Vltavou: Prodej bytu 1+kk za 3.100.000 Kč Lipno nad Vltavou: Prodej bytu 1+kk za 3.100.000 Kč

Popis

Prodej útulného apartmánu se správou a zajištěním výnosu.
Díky velikosti a ceně, patří tento apartmán mezi nejvíce obsazované. Je u investorů oblíben a proto zůstává na prodej už jen jeden.

Tento apartmán je osazen ve vkusně řešeném komplexu přímo v centru Lipna nad Vltavou. Samotné fungování bytů a celého komplexu, je postaveno na maximálním plnění požadavků, které majitel nemovitosti, investor v této době očekává. Naprosté pohodlí, jak při vlastní návštěvě se svou rodinou, tak i při návratnosti investovaných prostředků, zajistí správa, která je svými službami v této oblasti jedinečná. Po bohatých zkušenostech z provozu i výstavby jsou nyní dispozice bytů nastaveny tak, aby byly funkční, praktické a útulné. Když vedle těchto výhod postavíme fakt, že Lipno nad Vltavou patří mezi nejrychleji se rozvíjející rekreační lokalitu u nás, bude velmi obtížné jinde nalézt tak ideální investiční příležitost

Proč Lipno nad Vltavou?
Díky nadmořské výšce a dostatku svahů, je zde zimní sezona naplno využita. V případě potřeby pestrosti je možno využít blízký ski areál Sterstein a Hochficht.

V letní sezoně davy lidí táhne největší vodní plocha u nás, na které zdaleka není jen možnost výletu parníkem nebo romantické projížďky na loďce. Plocha je vhodná pro většinu vodních sportů, které se zde i provozují. Kolem vodní nádrže Lipno je mnoho dalších možností na aktivní dovolenou, ale i na dovolenou plnou odpočinku.
Ať je to sport nebo návštěvy památek, hradů a zámků, kterých je v okolí mnoho nebo jen klidné procházky po nádherném kraji, je jisté, že v této oblasti není možné zažít nudu. Spousta činností není omezena jen na letní a zimní sezonou. Rozhodně doporučuji osobní setkání a konzultaci všech možností při výběru z celé řady apartmánů.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 620 000,- Kč a měsíční splátkou 9 915,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Vybavení nemovitosti

Dopravní spojeníAutobus, Silnice
,
KanalizaceVeřejná kanalizace
Zavedené inž. sítěTelefon
Zdroj vodyVeřejný vodovod
Způsob vytápěníÚstřední - plynové
Typ konstrukceZděná
Balkony, lodžie, terasyTerasa
Vybavení bytuS vybavením

Zakázku vyřizuje

Radim Randa

Radim Randa

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

BIDLI reality, a.s.

BIDLI reality, a.s.

Jindřišská 889/17
Praha
11000

telefon:774 110 007
email:
www:https://www.bidli.cz/

Druh nemovitosti

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Vlastnictví

Cena

-

Obytná plocha od-do

- m2

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama

DŮLEŽITÉ KONTAKTY V OKRESE ČESKÝ KRUMLOV

Geodeti
720 154 557
Měříme kvalitně, rychle a spolehlivě.
Elektro/IT
606 692 520
Poskytování připojení k internetu. Prodej a servis výpočetní techniky.
Byty Český Krumlov: reklama
TOPlist TOPlist